close
Ödemiş Basmane Tren Saatleri - Heryerdebul
close
Ulaşım

Ödemiş Basmane Tren Saatleri

Ödemiş Basmane Tren Saatleri

Ödemiş’ten İzmir’in kalbi Basmane’ye yolculuk yapmak isteyenler için tren seferleri, hem hızlı hem de konforlu bir seçenek olarak öne çıkıyor. Bu güzergahta, günde altı kez tren seferi bulunmakta ve yolculuk süresi en kısa 2 saat 13 dakika ile en uzun 2 saat 31 dakika arasında değişmektedir.

Sabahın ilk ışıklarıyla başlayan seferler, 05:05’te Ödemiş’ten hareket eden ilk tren ile başlar ve akşam 18:15’te kalkan son tren ile son bulur. Bilet fiyatları ise oldukça makul; her iki yönde de 90 TL olarak belirlenmiştir.

Tren seferleriyle ilgili en güncel bilgilere ulaşmak için TCDD’nin resmi web sitesini ziyaret etmek veya doğrudan tren istasyonlarıyla iletişime geçmek en doğru bilgi kaynağıdır. Ayrıca, indirimli biletler ve kısa mesafe seyahatleri için de tren istasyonlarının bilet gişeleri ile görüşmek faydalı olacaktır.

Ödemiş ve Basmane arasındaki tren yolculuğu, Ege’nin doğal güzelliklerini keşfetmek ve huzurlu bir seyahat deneyimi yaşamak isteyenler için idealdir. Hem zamandan tasarruf etmek hem de ekonomik bir seçenek arayanlar için tren seferleri, mükemmel bir alternatif sunuyor. Bu yolculuk sırasında, İzmir’in tarihi ve kültürel zenginliklerini de keşfetme fırsatı bulacaksınız.🚂

 

Adres Ve Telefon:

Cumhuriyet, 35759 Ödemiş/İzmir

444 82 33

Tren Durak Hareket Saatleri

Ödemiş – Basmane
Tren No Çıkış Varış Fiyat Sefer Tarihi
32722 Ödemiş Basmane 90₺ 12.05.2024
No İstasyon Adı Hareket Saati
1 Ödemiş Şehir 05:05
2 Ödemiş Gar 05:10
3 Beytiköy 05:15
4 İlkkurşun 05:24
5 Doyranlı 05:29
6 Derebaşı 05:36
7 Pınarlı Durağı 05:40
8 Çatal 05:45
9 Yakaköy 05:50
10 Bayındır MYO 05:53
11 Bayındır 05:58
12 Furunlu 06:03
13 Elifli 06:06
14 Karpuzlu 06:11
15 Arıkbaşı 06:18
16 Taşkesik 06:24
17 Gürgür 06:28
18 Torbalı 06:39
19 Pancar 06:49
20 Menderes 07:05
21 Adnanmenderes Havaalanı 07:09
22 Gaziemir 07:15
23 İzmir (Basmane) 07:33

 

Hemen Ara

Yol Tarifi İçin Tıklayınız

Ödemiş Basmane Tren Saatleri 2024 Video

YouTube video

Diğer Bütün Firma, Şubeleri Kamu Kurumları için Tıklayınız.

Bilgilendirici Yazılarımız İçin Tıklayınız.

Harita Konumu ve Yol Tarifi

 

Sıkça Sorulan Sorular:

İlgili Aramalar:

Ödemiş Basmane treni saat kaçta?
Basmane Ödemiş tren ücreti ne kadar?
Ödemiş’e tren nereden kalkıyor?
Basmane Tire arası kaç saat?
ödemiş basmane tren saatleri 2024
i̇zmir ödemiş tren
i̇zmir ödemiş tren kaç saat
tire basmane tren saatleri
basmane ödemiş tren durakları
ödemi̇ş-torbali eshot saatleri
ödemiş i̇zmir otobüs
i̇zban saatleri

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyiciyi devre dışı bıraktıktan sonra sayfamızı ziyaret ediniz.