close
İzmir Tire Tren Saatleri - Heryerdebul
close
Ulaşım

İzmir Tire Tren Saatleri

İzmir Tire Tren Saatleri

İzmir ile Tire arasında seyahat etmek isteyenler için tren yolculuğu, hem konforlu hem de ekonomik bir alternatif sunuyor. İzmir (Basmane) Garı’ndan Tire’ye düzenlenen bölgesel tren seferleri, bu iki şehir arasındaki mesafeyi yaklaşık 2 saat 5 dakika gibi kısa bir sürede kat etmenizi sağlıyor.

Günün ilk ışıklarıyla birlikte başlayan tren seferleri, sabah 10:15’te İzmir’den hareket eden ilk trenle start alıyor. Gün içinde toplamda dört sefer düzenleniyor ve son tren 19:06’da yola çıkıyor. Bu seferler, yoğun iş temposuna sahip olanlar için gün içinde esnek seyahat imkanı tanıyor.

Tren bileti fiyatları ise her iki yönde de 75 TL olarak belirlenmiş durumda. Ancak, kısa mesafe seyahatleri ve indirimli biletler için ilgili tren istasyonlarının bilet gişeleri ile iletişime geçmek gerekiyor. Bilet fiyatları ve sefer saatleri gibi güncel bilgilere ulaşmak için TCDD’nin resmi web sitesini ziyaret etmek veya tren istasyonlarının danışma numaralarını aramak en doğru bilgi kaynağı olacaktır.

İzmir’den Tire’ye yolculuk yaparken, Ege’nin doğal güzelliklerini pencerenizden izleyebilir, rahat koltuklarında dinlenirken seyahatin keyfini çıkarabilirsiniz. Hem zamandan tasarruf etmek hem de doğaya saygılı bir seyahat tercih etmek isteyenler için tren seferleri, ideal bir tercihtir. İzmir ve Tire arasındaki bu tren yolculuğu, günlük yaşamın stresinden uzak, huzurlu bir deneyim vaat ediyor.

🚂

 

Adres Ve Telefon:

Etiler Mah. Basmane,, Anafartalar Cd., Konak/İzmir

444 82 33

Tren Durak Hareket Saatleri

Basmane – Tire
Tren No Çıkış Varış Fiyat Sefer Tarihi
32751 Basmane Tire 75₺ 12.05.2024
No İstasyon Adı Hareket Saati
1 İzmir (Basmane) 10:15
2 Gaziemir 10:37
3 Adnanmenderes Havaalanı 10:43
4 Menderes 10:49
5 Pancar 11:03
6 Torbalı 11:14
7 Gürgür 11:23
8 Taşkesik 11:27
9 Arıkbaşı 11:33
10 Karpuzlu 11:40
11 Elifli 11:45
12 Furunlu 11:48
13 Bayındır 11:53
14 Bayındır MYO 11:58
15 Yakaköy 12:01
16 Çatal 12:08
17 Toki Durağı 12:16
18 Fen Lisesi Durağı 12:21
19 Tire 12:24

Hemen Ara

Yol Tarifi İçin Tıklayınız

İzmir Tire Tren Saatleri 2024 Video

YouTube video

Diğer Bütün Firma, Şubeleri Kamu Kurumları için Tıklayınız.

Bilgilendirici Yazılarımız İçin Tıklayınız.

Harita Konumu ve Yol Tarifi

 

Sıkça Sorulan Sorular:

İlgili Aramalar:

Basmane den Tireye saat kaçta tren var?
Tireye hangi tren gider?
Izban ile Tireye nasıl gidilir?
İzmir otogardan Tireye nasıl gidilir?
i̇zmir tire tren
basmane ödemiş tren saatleri
basmane — selçuk tren saatleri
denizli i̇zmir tren saatleri
i̇zmir aydın tren saatleri
torbalı tire eshot saatleri
tire torbalı eshot
türkiye tren hatları

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyiciyi devre dışı bıraktıktan sonra sayfamızı ziyaret ediniz.