close
Mersin İskenderun Tren Saatleri - Heryerdebul
close
Ulaşım

Mersin İskenderun Tren Saatleri

Mersin İskenderun Tren Saatleri

Mersin’den İskenderun’a seyahat etmek isteyenler için tren, hem hızlı hem de konforlu bir ulaşım yöntemi olarak dikkat çekiyor. Bu güzergahta her gün iki sefer düzenlenen bölgesel trenler, yolculara Ege’nin doğal güzellikleri eşliğinde keyifli bir yolculuk sunuyor. Mersin’den İskenderun’a olan tren yolculuğu yaklaşık 4 saat 30 dakika sürmekte.

Mersin Garı’ndan İskenderun’a hareket eden ilk tren sabah 06:00’da, ikinci tren ise 17:35’te yola çıkıyor. İskenderun’dan Mersin’e dönüş için ise sabah 07:30 ve akşam 17:35’te iki sefer bulunuyor. Bu seferlerle, iş veya tatil amaçlı seyahatlerinizi planlarken esnek bir program oluşturabilirsiniz.

Bilet fiyatları ise her iki yönde de 175 TL olarak belirlenmiş. Ancak, indirimli ve kısa mesafe bilet fiyatları için ilgili tren istasyonlarının bilet gişeleri ile iletişime geçmek veya TCDD’nin resmi web sitesini ziyaret etmek en doğru bilgi kaynağı olacaktır.

Mersin ve İskenderun arasındaki tren seferleri, günlük yaşamın yoğun temposundan bir mola verip, Ege’nin eşsiz manzaralarını keşfetmek isteyenler için mükemmel bir fırsat sunuyor. Bu yolculuk sırasında, hem zamandan tasarruf edebilir hem de doğaya saygılı bir seyahat tercih edebilirsiniz. Seyahatinizi planlarken, güncel tren saatleri ve bilet fiyatları için TCDD’nin resmi web sitesini kontrol etmeyi unutmayın.🚂

 

Adres Ve Telefon:

Yeni, 33050 Akdeniz/Mersin

444 82 33

Tren Durak Hareket Saatleri

İstasyonlar 1. Sefer 2. Sefer
Mersin 06:00 16:05
Tırmıl 06:09 16:14
Karacailyas 06:13 16:18
Taşkent 06:21 16:26
Tarsus 06:35 16:42
Yenice 07:00 17:05
Şehitlik 07:19 17:23
Şakirpaşa 07:25 17:29
Adana 07:33 17:38
Kiremithane 07:40 17:45
İncirlik 07:49 17:54
Yakapınar 08:03 18:08
Ceyhan 08:27 18:32
Günyazı 08:49 18:54
Toprakkale 09:09 19:14
Erzin 09:19 19:24
Dörtyol 09:37 19:42
Payas 09:44 19:49
Payas Şehir D. km.38+075 09:47 19:52
Denizciler 10:00 20:05
İskenderun 10:07 20:12

Hemen Ara

Yol Tarifi İçin Tıklayınız

Mersin İskenderun Tren Saatleri 2024 Video

YouTube video

Diğer Bütün Firma, Şubeleri Kamu Kurumları için Tıklayınız.

Bilgilendirici Yazılarımız İçin Tıklayınız.

Harita Konumu ve Yol Tarifi

 

Sıkça Sorulan Sorular:

İlgili Aramalar:

Mersin iskenderun tren saat kaçta?
Mersin Hatay tren var mı?
Mersin Adana hızlı tren kaç saat?
Mersin Islahiye tren var mı?
i̇skenderun mersin tren
mersin – i̇skenderun otobüs
adana i̇skenderun tren saatleri
mersin adana tren saatleri
i̇skenderun – adana otobüs
ankara kars tren kaç saat
pendik ankara hızlı tren
i̇stanbul ankara hızlı tren

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyiciyi devre dışı bıraktıktan sonra sayfamızı ziyaret ediniz.