En Popüler

Diyarbakır Siverek Minibüs Seferleri Büyük Otogar arkası Batı İlçe Otogarı, Kaya ...

Mobilya

Mobilya Kategori Sayfası için Tıklayınız

Emlak

Emlak Kategori Sayfası için Tıklayınız

Kozmetik

Kozmetik Kategori Sayfası için Tıklayınız

Elektronik

Elektronik Kategori Sayfası için Tıklayınız

Web Çözümleri, Web Tasarım Servisi

Kurumsal web sitesi tasarımı; firma ürünlerinin, hizmetlerinin hedeflenen bölgeler, ziyaretçilere internet yoluyla ulaşmasını sağlamak üzere yapılmaktadır. Web tasarımı özellikleri ilk bakışta ve kullanım sırasında sitenizi ziyaret eden kişilerin size olan ilgisini belirler. İnternet sitenizde, değişen dönemlerle birlikte yapılması zorunlu güncellemeleri en kısa sürede ve en iyi şekilde yapabilecek, arama motorlarında sıralamalarında üstlerde görüntülenmenizi sağlayabilecek güvenilir web sitesi yapıyoruz.

Kurumunuzun Bir web siteye mi ihtiyacı var o zaman doğru yerdesiniz? kurumsal web Çözümleri veya Bireyesel web Çözümleri için Bizimle iletişime Geçin İletişim için Tıklayınız

Otel

Otel Kategori Sayfası için Tıklayınız

Seo Danışmanlığı

 SEO Danışmanlığı

SEO Danışmanlığı hizmetimiz ile web sitenizi analiz eder, doğru çalışmalar yaparak arama motorlarında üst sıralara çıkmanızı sağlarız.  Detaylı Bilgi için Bizimle İletişme Geçin İletişim için Tıklayınız

google bootların en son sitenize ne zaman ziyaret ettiğini öğrenmek cached viewer için tıklayınız.

Kırtasiye

Kırtasiye Kategori Sayfası için Tıklayınız

Web Tabanlı Yazılım Çözümleri

Özel yazılımlar, istekleriniz doğrultusunda çözüm odaklı bir yapıda size özel olarak hazırlanır ve geliştirilir.   İhtiyaçlarınızı göre en iyi  web tabanlı yazılım çözümlerini sizlere sunarız   detaylı bilgi için bizimle iletişime geçin. İletişim için Tıklayınız

Giyim/Tekstil

MoGiyim/Tekstil Kategori Sayfası içn Tıklayınız

Çok Uygun Fiyatlar

Çok uygun Fiyatlar ile Yazılım Çözümleri ile Size Özel yazılım Hizmetleri Vermekteyiz. Bir Tık yakınınızdayız İletişim İçin Tıklayınız

PDF Belgelerini Web Sayfalarına Gömmenin Daha İyi Bir Yolu

Yeni Adobe PDF görüntüleyiciyi kullanarak PDF sayfalarındaki içeriği web sitenize nasıl yerleştireceğinizi öğrenin ve okuyucularınıza daha iyi bir PDF okuma deneyimi sunun.

 

Satır içi görüntüleme için bir PDF belgesini web sitenize nasıl yerleştirirsiniz? En Popüler seçenek, PDF dosyasını Google Drive veya Microsoft'un OneDrive gibi bir çevrimiçi depolama hizmetine yüklemeniz, dosyayı herkese açık hale getirmeniz ve ardından belgeyi herhangi bir web sitesine hızlı bir şekilde gömmek için bu hizmetler tarafından sağlanan IFRAME kodunu kopyalayıp yapıştırmanızdır.

Aşağıda, tüm tarayıcılarda çalışan Google Drive için örnek bir PDF yerleştirme kodu verilmiştir.

  <iframe frameborder="0" scrolling="no"     

     width="640" height="480"     

     src="https://drive.google.com/file/d/<<FILE_ID>>/preview">

 </iframe>

Bu, PDF'leri gömmek için en yaygın yöntemdir - basittir, sadece çalışır, ancak olumsuz, PDF dosyalarının web sayfalarınızda nasıl sunulduğu üzerinde hiçbir kontrolünüz olmamasıdır.

Web sitenizdeki PDF'ler için daha özelleştirilmiş ve sürükleyici bir okuma deneyimi sunmayı tercih ediyorsanız, yeni Adobe View SDK'sına bakın . Bu Adobe Document Cloud platformunun bir parçasıdır ve ücretsizdir.

Bu PDF gömme çözümünü öne çıkaran bazı benzersiz özellikler şunlardır:

  • PDF görüntüleyiciye ek açıklama araçları ekleyebilirsiniz. Ek olarak PDF'ye herkes açıklama ekleyebilir ve değiştirilen dosyayı indirebilir.
  • Birden fazla sayfalı uzun bir belge yerleştirdiyseniz, okuyucular herhangi bir sayfaya hızlıca atlamak için küçük resim görünümünü kullanabilir.
  • PDF görüntüleyici, PDF dosyalarını indirme ve yazdırma seçeneklerini gizlemek için özelleştirilebilir.
  • Yerleşik analitik vardır, böylece PDF dosyanızı kaç kişinin gördüğünü ve belgeyle nasıl etkileşime girdiğini bilirsiniz.
  • ViewSDK'nın en sevilen özelliği satır içi gömme modudur. Bunu ayrıntılı olarak açıklayalım

PDF Sayfalarını Görüntüler ve Videolar gibi Satır İçi Görüntüle

Satır İçi Mod'da ve bu Adobe View SDK'ya özgüdür, Ek olarak PDF belgesinin tüm sayfaları aynı anda görüntülenir, böylece site ziyaretçileriniz üst web sayfasıyla başka bir belgeyi kaydırmak zorunda kalmazlar. PDF denetimleri kullanıcıdan gizlenir ve PDF sayfaları web sayfanızdaki görüntülerle ve diğer HTML içeriğiyle harmanlanır.

Adobe View SDK ile PDF'leri gömme

View SDK'sını kullanmak için birkaç adım daha gerekiyor. Adobe.io adresine gidin ve web siteniz için yeni bir kimlik bilgileri kümesi oluşturun. Kimlik bilgilerinin yalnızca bir alan adı için geçerli olduğunu ve bu nedenle birden fazla web siteniz varsa, bunlar için farklı bir kimlik bilgilerine ihtiyacınız olacağını lütfen unutmayın.

Ardından, oyun alanını açın ve gömme kodunu oluşturun. Bunu clientId, kimlik bilgilerinizle değiştirmeniz gerekir . urlÖrnek kodda PDF dosyasının konumuna işaret etmelidir.

<div id="adobe-dc-view" style="width: 800px;"></div>

     <script src="https://documentcloud.adobe.com/view-sdk/main.js"></script>

     <script type="text/javascript">   

     document.addEventListener("adobe_dc_view_sdk.ready", function () {      

      var adobeDCView = new AdobeDC.View({           

      clientId: "<<YOUR_CLIENT_ID>>",           

      divId: "adobe-dc-view"        

      });       

     adobeDCView.previewFile({           

             content: { location: { url: "<<PDF Location>>" } },            

            metaData: { fileName: "<<PDF File Name>>" }      

           }, {           

                embedMode: "IN_LINE",           

                showDownloadPDF: false,           

                showPrintPDF: false      

             });  

          });

</script>

Daha fazla örnek için resmi dokümanlara ve kodlara göz atın.