En Popüler

Diyarbakır Siverek Minibüs Seferleri Büyük Otogar arkası Batı İlçe Otogarı, Kaya ...

 Web Sitelerde Hata 404!

Aradığınız sayfa bulunamadı! Hatası Hakkında Bilmeniz Gerekenler
         Web Sitelerde Hata 404: Hata web sayfasının anlamı ve nasıl kullanılacağı Sayfayı biliyorsunuz: bir linki tıklarsınız, ancak istediğiniz siteyi gitmek yerine, istenen sayfanın olmadığını belirten bir hata ile karşılanırsın. 404 Bulunamadı anlamında bir hata. 404 hatası, standartlaştırılmış HTTP durum kodudur. Mesaj, online bir varlığın web sunucusundan gönderilir. Tarayıcı daha sonra bu hata kodunu kullanıcılara gösterir.
Web Sitelerde Hata 404 Nasıl Ortaya Çıkar?
Web Sitelerde Hata 404 mesajı için tipik tetikleyici, web sitesi içeriğinin kaldırılması veya başka bir linke taşınmasıdır. Bir hata mesajının görünmesinin başka nedenleri de vardır.
Bunlar:
URL veya içeriği (dosyalar veya resimler gibi) silinmiş veya taşınmıştır (herhangi bir dahili bağlantıyı buna göre ayarlamadan)
URL yanlış yazılmıştır (oluşturma işlemi veya yeniden tasarım sırasında), yanlış bağlanmıştır veya tarayıcıya yanlış yazılmıştır
Web sitesinden sorumlu sunucu çalışmıyor veya bağlantı koptu
Talep edilen alan adı, alan adı sistemi (DNS) tarafından bir IPye dönüştürülemez
Girilen alan adı mevcut değil (artık)
           Web Sitelerde Hata 404   Sunucu bağlantılı içeriğin silindiğine veya taşındığına dair hiçbir fikri olmadığından, kullanılamayan bağlantılar genellikle uzun süre bırakılır. Birçok web sitesi, artık çevrimiçi olmasalar da (veya en azından belirtilen URLde değil), arama motoru sonuç sayfalarında (SERPler) görünmeye devam etmektedir. Bloglar, haber portalları vb. Gibi diğer bağlantılı web siteleri genellikle sitenin kaldırıldığı veya artık yeni bir URL altında bulunabileceği konusunda bilgilendirilmez. Çoğu web sitesi operatörü, harici bağlantılarını düzenli olarak kontrol etmez ve bu nedenle, çalışan bir bağlantı kolayca kullanılamaz hale gelebilir.
Eğer  Web Sitelerde Hata 404 hakkında aşağıdaki yer alan konular:
website 404 error,
website 404 error page,
web sitesi 404 hatası,
website 404 error,
hata 404,
http error 404 hatası,
http error 404 hatası çözümü,
404 hata ne demek?,
404 ne anlama geliyor?,
Error 404 ne demek,
E Nabız hata 404,
ÜTS hata 404,
Fatal error 404,
404 Not Found error,
404 hata sayfası,
404 Sayfa bulunamadı Hatası çözümü,
404 not found ne Demek türkçe,
Http Error 404 Hatası Nedir?,
Nasıl Giderilir?,
404 Not Found Hatası ve Çözüm Yöntemleri,
404 Not Found Hatası ve Çözüm Teknikleri,
Gibi konuları hakkında bilgi almak isterseniz de
google.com dan detaylı konuları araştırıp bu
konulardan bilgi sahibi olabilirsiniz.

            Bu sayfayı okuduğunuza göre muhtemelen bizim de web sitemizde yukarda yer alan sebeplerden dolayı bu sayfada geziniyorsunuz. Aşağıda yer alan ana sayfaya gidebilir ya da iletişim bilgileri tıklayarak bize bu konuda bilgi verip destek olabilirsiniz. Ya da yüzlerce kategoriden sadece popüler kategori ve aramalara tıklayıp istediğinizi bulabilirsiniz. Umarım sitemizde keyifli ziyaret geçirmişiniz. 
Aşağıda Yer Alan Popüler Aramalar:

Lütfen tarayıcınızın geri tuşuna basarak yada aşağıdaki ana sayfaya git butonunu tıklayarak devam edebilirsiniz. Ya da bizimle iletişime geçerek hatanın kaldırılmasına katkıda bulunabilirsiniz.

Ana Sayfaya Git | Bizimle İletişme Geç