En Popüler

Adana Havalimanı'dan Osmaniye Servis Osmaniye den Adana Havalimanı'a Servis

Batman Diyarbakır Tren Saatleri

TanıtımFavorilere Ekle
0.00 (0 Yorum)

Firma Hakkinda

Batman Diyarbakır Tren Saatleri

BATMAN TREN İSTASYONU: Tel: 0488 213 27 70 - Çalışma Saatleri: 04.00 - 17.00

İstasyon Trenler İstasyon
52603 52605
Batman 05:30 15:00 Batman
Km.80+200 05:41 15:11 Km.80+200
Km. 76+800 05:45 15:15 Km. 76+800
Salat 05:56 15:26 Salat
Çöltepe 06:05 15:35 Çöltepe
Bismil 06:18 15:48 Bismil
Seyithasan 06:27 15:57 Seyithasan
Ambar 06:34 16:04 Ambar
Ulam 06:41 16:11 Ulam
Arzuoğlu 06:48 16:18 Arzuoğlu
Uğur 06:54 16:24 Uğur
Bozdemir 06:59 16:29 Bozdemir
Km.11+000 07:04 16:34 Km.11+000
Diyarbakır 07:15 16:45 Diyarbakır

Not: Sefer saatlerini doğruluğunu teyit etmek ve mağdur

olmamak için yukarıdaki telefon numaralarını arayabilirsiniz.

Adresi,Haritadaki Yeri

Batman/Merkez, Batman
Tren İstasyonu Akyürek , 72040

Puan

Fiyat
Ürün Durumu
Gönderi

Öne Çıkan Firmalar