En Popüler

Adana Havalimanı'dan Osmaniye Servis Osmaniye den Adana Havalimanı'a Servis

Adana Mersin Tren Saatleri

TanıtımFavorilere Ekle
0.00 (0 Yorum)

Firma Hakkinda

Adana Mersin Tren Saatleri

 ADANA TREN İSTASYONU:
Tel: 0322 453 31 72 (05.30-21.30)

MERSİN TREN İSTASYONU:
Tel: 0324 231 12 67 (05.30 - 21.30)

Bu trenler Adana > Mersin > Adana arasında her gün işlerler. Adana

> Şakirpaşa > Şehitlik > Zeytinli > Yenice > Tarsus > Huzurkent >

Taşkent > Karacailyas > Tırmıl > Mersin

tren saatleri, tren seferleri, tren bileti fiyatları. Adana Mersin arasında tren

yolculuğu yaklaşık 1 saat 10 dakika sürmektedir.

1. ve 4. trenler Pazar günü çalışmamaktadır!

Adana Mersin Tren Seferleri Saatleri
İstasyonlar Trenler
1 2 3 4 5 6
Adana 05:50 06:15 06:40 07:05 07:30 08:15
Şakirpaşa 05:54 06:19 06:44 07:09 07:34 08:19
Şehitlik 05:59 06:24 06:49 07:14 07:39 08:24
Yenice 06:12 06:37 07:02 07:27 07:52 08:37
Tarsus 06:28 06:53 07:19 07:44 08:09 08:54
Huzurkent X 06:59 07:25 07:51 X X
Taşkent X 07:05 07:32 07:58 X 09:04
Karacailyas X 07:11 07:38 08:04 08:26 X
Tırmıl 06:46 07:15 07:43 08:09 X X
Mersin 06:54 07:23 07:52 08:17 08:38 09:21
İstasyonlar Trenler
7 8 9 10 11 12 13
Adana 09:00 11:00 11:30 12:00 12:30 13:15 14:00
Şakirpaşa 09:04 11:04 11:34 12:04 12:34 13:19 14:04
Şehitlik 09:09 11:09 11:39 12:09 12:39 13:24 14:09
Yenice 09:22 11:22 11:52 12:22 12:52 13:37 14:22
Tarsus 09:39 11:39 12:08 12:38 13:08 13:53 14:38
Huzurkent X X X 12:45 13:15 14:00 X
Taşkent 09:49 X X 12:52 13:21 14:07 X
Karacailyas X X X 12:59 13:27 14:14 X
Tırmıl 10:00 X X 13:04 13:32 14:19 14:58
Mersin 10:08 12:06 12:36 13:12 13:40 14:27 15:06
 
İstasyonlar Trenler
14 15 16 17 18 19 20
Adana 15:00 15:30 16:15 16:45 17:15 17:45 18:15
Şakirpaşa 15:04 15:34 16:19 16:49 17:19 17:49 18:19
Şehitlik 15:09 15:40 16:24 16:54 17:24 17:54 18:24
Yenice 15:22 15:53 16:37 17:07 17:37 18:07 18:37
Tarsus 15:38 16:09 16:53 17:23 17:53 18:24 18:54
Huzurkent X X 17:00 17:30 18:00 18:30 19:00
Taşkent 15:49 X 17:07 17:37 18:07 18:37 19:07
Karacailyas X X 17:14 17:44 18:14 18:44 19:14
Tırmıl X 16:28 17:19 17:49 18:19 18:49 19:19
Mersin 16:05 16:36 17:27 17:57 18:27 18:57 19:27
İstasyonlar Trenler
21 22 23 24 25
Adana 18:55 20:05 20:45 21:30 22:30
Şakirpaşa 19:00 20:09 20:49 21:34 22:34
Şehitlik 19:06 20:14 20:54 21:39 22:39
Yenice 19:19 20:27 21:07 21:52 22:52
Tarsus 19:35 20:43 21:23 22:08 23:09
Huzurkent X X X 22:15 23:16
Taşkent X 20:55 21:35 22:22 23:22
Karacailyas X X 21:42 22:29 23:29
Tırmıl 19:56 X 21:47 22:34 23:34
Mersin 20:04 21:12 21:55 22:42 23:42

Not: Sefer saatlerini doğruluğunu teyit etmek ve mağdur olmamak

için yukarıdaki telefon numaralarını arayabilirsiniz.

İlgili Aramalar:

Adana'dan Mersin'e saat kaçta tren var?,
Adana Mersin tren var mı?,
Adana Mersin tren seferleri açık mı?,
Islahiye Mersin tren seferleri başladı mı?,

2022 güncel mersin adana tren saatleri
adana dan mersin e tren saatleri
adana dan mersin tren saatleri,
adana mersin 2022 tren saatleri
adana mersin arası hızlı tren fiyatları,
adana mersin arası hızlı tren projesi
adana mersin arası hızlı tren var mı
adana mersin arası tren fiyatları,
adana mersin arası tren güzergahı
adana mersin arası tren saatleri,
adana mersin arası trenle ne kadar
adana mersin bölgesel tren fiyatları
adana mersin bölgesel tren saatleri
adana mersin cumartesi tren saatleri
adana mersin ekspres tren saatleri
adana mersin elektrikli tren
adana mersin haftasonu tren saatleri,
adana mersin hızlı tren çalışmaları
adana mersin hızlı tren fiyatları
adana mersin hızlı tren fiyatları,
adana mersin hızlı tren güzergahı
adana mersin hızlı tren ihalesi
adana mersin hızlı tren kaç dakika
adana mersin hızlı tren kaç saat
adana mersin hızlı tren ne zaman bitecek
adana mersin hızlı tren projesi ne zaman bitecek
adana mersin hızlı tren saatleri 2022,
adana mersin hızlı tren saatleri tcdd,
adana mersin hızlı tren son durum
adana mersin hızlı tren var mı
adana mersin ilk tren
adana mersin tren 2022
adana mersin tren abonman fiyatları
adana mersin tren bilet fiyatları,
adana mersin tren hızı
adana mersin tren rotası
adana mersin tren saatleri 2022 aralık
adana mersin tren saatleri 2022 fiyatları
adana mersin tren saatleri 2022 tcdd
adana mersin tren saatleri ekim 2022
adana mersin tren saatleri eybis
adana mersin tren saatleri fiyatları,
adana mersin tren saatleri güncel 2022
adana mersin tren saatleri hafta sonu 2022,
adana mersin tren saatleri hafta sonu,
adana mersin tren saatleri haziran 2022
ddy mersin adana tren saatleri,
hızlı tren adana mersin,
mersin adana şakirpaşa tren saatleri
mersin adana şehitlik tren saatleri
mersin adana tren bilet fiyatları,
mersin adana tren ekşi
mersin adana tren fiyatları 2022,
mersin adana tren saati güncel,
mersin adana tren saatleri 2022,

Adresi,Haritadaki Yeri

Adana/Seyhan, Adana
Kurtuluş Mh., Uğur Mumcu Meydanı, , 01120

Puan

Fiyat
Ürün Durumu
Gönderi