All for Joomla All for Webmasters

En Popüler

Adres:Yenişehir Mah. Diyarbakır Yolu üzeri TEİAŞ Trafo Civarı 5 Nolu Asm Karşısı ...

Diyarbakır Batman Tren Saatleri

TanıtımFavorilere Ekle
0.00 (0 Yorum)

Firma Hakkinda

Diyarbakır Batman Tren Saatleri

 DİYARBAKIR TREN İSTASYONU:
Tel: 0412 226 63 53 - Çalışma Saatleri: 06.30 - 18.15

BATMAN TREN İSTASYONU:
Tel: 0488 213 27 70 - Çalışma Saatleri: 04.00 - 17.00

İstasyon Trenler İstasyon
52604 52606
Diyarbakır 08:40 17:50 Diyarbakır
Km.11+000 08:52 18:02 Km.11+000
Bozdemir 08:57 18:07 Bozdemir
Uğur 09:02 18:12 Uğur
Arzuoğlu 09:08 18:18 Arzuoğlu
Ulam 09:15 18:25 Ulam
Ambar 09:22 18:32 Ambar
Seyithasan 09:28 18:38 Seyithasan
Bismil 09:37 18:47 Bismil
Çöltepe 09:52 19:01 Çöltepe
Salat 10:01 19:10 Salat
Km. 76+800 10:10 19:19 Km. 76+800
Km.80+200 10:14 19:23 Km.80+200
Batman 10:24 19:33 Batman

 Batman ile Diyarbakır arası mesafe 90 km

Batman ile Diyarbakır arası seyahat ne kadar sürer:1:45 saat

Not: Sefer saatlerini doğruluğunu teyit etmek ve mağdur

olmamak için yukarıdaki telefon numaralarını arayabilirsiniz.

Adresi,Haritadaki Yeri

Diyarbakır/Yenişehir, Diyarbakır
Şehitlik, Diyarbakır Garı, 21010

Puan

Fiyat
Ürün Durumu
Gönderi

Yorumlar

İlan Harita