All for Joomla All for Webmasters

En Popüler

Adana Havalimanı'dan Osmaniye Servis Osmaniye den Adana Havalimanı'a Servis

Diyarbakır Batman Tren Saatleri

TanıtımFavorilere Ekle
0.00 (0 Yorum)

Firma Hakkinda

Diyarbakır Batman Tren Saatleri

 DİYARBAKIR TREN İSTASYONU:
Tel: 0412 226 63 53 - Çalışma Saatleri: 06.30 - 18.15

BATMAN TREN İSTASYONU:
Tel: 0488 213 27 70 - Çalışma Saatleri: 04.00 - 17.00

İstasyon Trenler İstasyon
52604 52606
Diyarbakır 08:40 17:50 Diyarbakır
Km.11+000 08:52 18:02 Km.11+000
Bozdemir 08:57 18:07 Bozdemir
Uğur 09:02 18:12 Uğur
Arzuoğlu 09:08 18:18 Arzuoğlu
Ulam 09:15 18:25 Ulam
Ambar 09:22 18:32 Ambar
Seyithasan 09:28 18:38 Seyithasan
Bismil 09:37 18:47 Bismil
Çöltepe 09:52 19:01 Çöltepe
Salat 10:01 19:10 Salat
Km. 76+800 10:10 19:19 Km. 76+800
Km.80+200 10:14 19:23 Km.80+200
Batman 10:24 19:33 Batman

 Batman ile Diyarbakır arası mesafe 90 km

Batman ile Diyarbakır arası seyahat ne kadar sürer:1:45 saat

Not: Sefer saatlerini doğruluğunu teyit etmek ve mağdur

olmamak için yukarıdaki telefon numaralarını arayabilirsiniz.

Adresi,Haritadaki Yeri

Diyarbakır/Yenişehir, Diyarbakır
Şehitlik, Diyarbakır Garı, 21010

Puan

Fiyat
Ürün Durumu
Gönderi

Yorumlar

İlan Harita